Všeobecné info

  • Pracujte ako „Skladník“. Jednoduchá manuálna práca v sklade, kompletizovanie objednávok podľa zadania, triedenie balíkov, vizuálna kontrola  produktu a obsahu balenia a pod. Lokalita Bremen, Braak časť Hamburgu, Nemecko. V prípade záujmu nás, neváhajte kontaktovať. Poskytneme Vám širokú škálu pracovných možnosti. Možnosť krátkodobého alebo dlhodobého pracovného pomeru.  Práca vhodná aj pre páry a dievčatá.

Platové podmienky.

  •  od €13.00/hod. „brutto“
  • od €2.535/mesačne (pri 45 h v týždni)
  • + % príplatok za smeny a víkendy.
  • Výplatný systém mesačne k 15 dňu nasledujúceho mesiaca na bank účet.
  • Možnosť vyplatiť zálohu €50 % z platu na konci mesiaca.

Požiadavky.

  • Kopia občianskeho preukazu
  • Vaše foto pasového formátu.
  • Životopis v NJ/ANJ !
  • Znalosť NJ A2-B1 level  min. (preferuje sa)
  • Znalosť ANJ A2 -B1 level akceptuje sa.
  • Ochota pracovať na smeny, víkend v prípade potreby.
  • Dobrá fyzická kondícia.

Pracovná náplň.

Jedná sa o prácu v sklade. Pracujete ako skladník manipulant,  vizuálna kontrola produktu a obsahu balenia, kompletizácia objednávky, triedenie balíkov, etiketovanie a pod. Vyžaduje sa dobrá fyzická kondícia, keďže budete často chodiť v sklade.  Práca je jednoduchá-nenáročná, v teplom prostredí skladu.  Zaškolenie na mieste je Vám k dispozícii. Práca je vhodná aj pre dievčatá a páry, taktiež študenti počas celého roka.

Prevádzka & Pracovný čas.

  • Ide o 2 / smenu prevádzku.
  • Pracuje sa 5-6 dni v týždni.
  • Práca môže zahŕňať aj víkend.
  • Nadčasy možné po dohode so supervízorom.

Ubytovanie.

  • Ubytovanie zabezpečene po príchode do Nemecka.
  • Nájom z výplaty: €10.00-€13.00/noc, osoba.
  • Podnájom je v bytoch, apartmán, penzión, podľa dostupnosti v danej lokalite.
  • Ubytovanie v rámci možnosti v blízkosti pracoviska (pešia dostupnosť, bicykel, E -kolobežka)
  • V inom prípade je zabezpečená doprave z/do práce.
  • Ubytovanie je štandardne zariadené vybavené WIFI, kuchyňa, práčka a pod. (povlečenie odporúčame vlastné )

Transport

  • Doprava z/do práce individuálne.
  • Ubytovanie je blízkosti pracoviska dostupné na pešo, bicyklom, e-kolobežka apod.
  • V inom prípade ak to je nevyhnutne , zabezpečená doprava z/do práce zamestnávateľom.

Iné výhody.

  • Práca vhodná aj pre dievčatá, páry, študenti, počas celého roka!
  • Jednoduchá práca v teplom sklade.
  • Dobré platové ohodnotenie a príplatky za smeny !
  • Možnosť pracovať nadčasy a víkendy a sviatky po dohode.
  • Ubytovanie zabezpečené v rámci možnosti v blízkosti pracoviska.
  • Dlhodobá práca, Možnosť prejsť na kmeňového zamestnanca po určitej dobe.
  • Asistencia pri celom výberovom procese, organizácia dopravy.
  • Asistencia s vrátením dani z krajín EU.

Programový poplatok.

  • Za konzultácie, služby a poradenstvo sa uhrádza  jednorazový poplatok vo výške €99 / osoba.
  • Vhodné pre uchádzačov ktorý požadujú asistenciu a koordináciu pred vycestovaním a počas pobytu.
  • Bližšie informácie poskytne konzultant agentúry.

Základné informácie

Pozícia: Skladník Pomocník (RJ)
Lokalita: Bremen, Braak-Hamburg - Nemecko
Krajina:
Plat: od €13.00 / hod. "brutto"+ zmenové príplatky.
Dátum nástupu: Ihneď